į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Nors atliekama daugybė mokslinių tyrimų apie dirvos sluoksnį, po kojomis žinoma kur kas mažiau nei apie kosmosą

Kiekvienas investuotojas gerai žino kur jam reikia investuoti lėšas, kad jos neštu ilgalaikį pelną.

 

Kiekvienas ūkininkas stengiasi nemažą lėšų investuoti į technikos modernizavimą, nenorėdami neatsilikti nuo kaimyno, investuoti į naujų sandėlių ar IT srities naujoves. Bet nedaugelis kuris pasirūpina dirvožemio atgaivinimu. Juk nesant geram derliui, bet kokia investicija liks nuostolinga, visos pajamos kurias jis gauna yra būtent iš sektoriaus.

 

Geras derlius, geras pelnas......

 

Kasmet naudodami vis moderniasnes trąšas, herbicidus, pesticidus patys to nežinodami ardome ir naikiname dirvožemio mikroorganizmus. Mes jų nematome, todėl ir negalime kontroliuoti jų populiacijos.

Jie yra svarbiausi įvairių organinių ir mineralinių medžiagų transformacijos (kitimo) dalyviai, lemiantys augalų derlių. Be gyvojo dirvožemio nevyktų anglies, azoto, deguonies ir kitų dujų bei vandens apykaita gamtoje.

Dirvožemyje pilna gyvybės. Čia nuolat gyvena, bendrauja, kovoja, gimsta ir miršta milijardai įvairiausių mikroorganizmų. Jie aktyviai dalyvauja augalų ir gyvūnų liekanų skaidyme.
Šiame procese dalyvauja ne tik mikroorganizmai, bet ir visa dirvos paviršiaus ir viršutinio dirvos sluoksnio biota: moliuskai, kirmėlės, vabzdžiai – smulkūs žinduoliai ir t.t.

 

EM “Naturalnie aktywny” tai skysti efektyvus mikroorganizmai ir azotobakterijos.  Kasmet dirvožemį papildančios milijardais bakterijų, kurios regeneruoja nualinta dirvožemį, praturtina ir stimuliuoja dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą. EM “Naturalnie aktywny” nėra koncentratas ir jo nereikia papildomai aktyvinti.

 

EM “Naturalnie aktywny”  kasmet reikia naudoti nuo 20L iki 40L. Taip užkirsite kelia dirvožemio degradacijai, sunaikinsite dirvožemio bloguosiu patogenus, grybelines poras, pagerinsite organinių liekanų kompostavimą – mineralizaciją.