į pradžią turinys susisiekite  
EM Produktai

Kaina: 9.90 EUR
Kiekis

Biologinė indų plovimo priemonė su gaiviu mėtų kvapu. Pagaminta iš gyvų probiotinių bakterijų padermių ir eterinių aliejų. Tinkamas naudoti rankiniam indų, stalo įrankių, stiklinių, puodų ir keptuvių plovimui. Produktui būdinga didelė riebalų pašalinimo jėga, indai būna blizgūs ir be dryžių, taip pat nelieka kalkių apnašų.

 

Palaiko nuotekų skaidymo procesą. Idealus produktas namų nuotekų valymo įrenginių savininkams.

 

Efektyvūs mikroorganizmai® veikia kaip „užpildas“, o tai reiškia, kad jais nuplaunami visi valomi paviršiai. Tokiu būdu susidaro palankios aplinkos sąlygos, trukdančios plisti kenksmingoms ir nepageidaujamoms bakterijoms.

Ploviklio naudojimas:

Į vandenį įlašinkite kelis lašus „EKO DOM BIO blysk“ indų ploviklio. Esant sudžiūvusiems nešvarumams, skystį tepkite tiesiai ant valomo paviršiaus ir valykite kempine.

 

Sudėtis:

vanduo, anijoninės ir nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, glicerinas, vaisių koncentratas, efektyvūs EM mikroorganizmai (pieno rūgšties bakterijos, fotosintezuojančios mielės, aktinomicetai), ryžių sėlenų ekstraktas, antioksidantai EM X GOLD, natūralus mėtų aliejus arba citrusinis yuzu.

 

Produkte naudojamos paviršinio aktyvumo medžiagos yra augalinės kilmės, 100% biologiškai skaidomos. Jie turi ECOCERT sertifikatus. Produkte nėra SLS, SLES, parabenų, konservantų.