į pradžią turinys susisiekite  
EM Produktai

Kaina: 6.60 EUR
Kiekis

EM Bokashi Starter compostowy “ yra modernus, aukštos kokybės organinis preparatas, turintis „Efektivių mikroorganizmų®“, skirtų dirvožemiui regeneruoti ir aukštos kokybės kompostui gaminti.

 

Poveikis:

gerina ir tręšia dirvą

stimuliuoja šaknų augimą

pagerina trąšų absorbciją

idealiai tinka kompostui gaminti

reguliuoja anglies ir azoto santykį

Sudėtis:

Veiksmingi mikroorganizmai, kviečių sėlenos, cukranendrių melasa, vanduo.

 

Naudojimas:

 

Kompostavimui

„ EM Bokashi Starter compostowy “ naudojamas pagreitinti fermentacijos procesus ruošiant kompostą, vėliau nereikia maišyti paruoštos komposto krūvos.

 

Kompostuojama medžiaga turi būti susmulkinta prieš supilant ją į krūvą, sumaišoma su „EM Bokashi Starter compostowy“, 1 kg preparato 100 kg organinės masės. Taip paruoštas mišinys sudrėkinamas 10% „EM Ogrod“ arba „EM Naturalnie Actywny“ tirpalu. Masė turėtų būti sutankinta (sumažinant deguonies patekimą) arba uždengiama plėvele. Anaerobinis ir žemos temperatūros fermentacijos procesas sumažina anglies ir azoto nuostolius, palyginti su tradiciniais komposto gamybos metodais.

 

Auginimui

„ EM Bokashi Starter compostowy “ puikiai veikia kaip biologinių procesų dirvožemyje aktyvatorius. Idealiai tinka naudoti kartu su „EM Ogrod“ arba „EM Naturalnie Actywny “. 1 kg „EM Bokashi Starter compostowy“ reikia paskleisti 100 m2 plote ir sumaišyti su dirvožemiu.

 

Organinio komposto substrato paruošimas

„EM Bokashi Starter compostowy“ reikia sumaišyti su drėgnu sodo dirvožemiu, „EM Bokashi Starter compostowy“ 1 kg 100 kg substrato. Mišinį reikia palikti maždaug 2 savaites atvirame maiše arba supilta į krūvą. Tokiu būdu gaunamas puikus komposto substratas gėlėms, daržovių daigams ir kt.

„ EM Bokashi Starter compostowy “ 1 kg sumaišoma su 100 kg kompostuojamos medžiagos.