į pradžią turinys susisiekite  
EM Gyvulininkystei

Gyvulininkystei rekomenduojame

Produktai tinkami visoms gyvulių amžiaus grupėms, galvijams, kiaulėms, paukščiams.

 

EM  BOKASHI PROBIOTYK –  su veiksmingais Mikroorganizmais EM®.

 

EM PROBIOTYK – su veiksmingais Mikroorganizmais EM®.

 

EM CARBON BOKASHI - su veiksmingais Mikroorganizmais EM® ir natūraliais mikotoksinų adsorbentais.

 

EM Zakiszasz - siloso inokuliantas.

 

EM Bio - lengvina nuotekų valymo procesą, fermentuoja dumblą, todėl septikuose nebesikaupia dumblas. Produktas gali būti naudojamas namų ūkyje. Mažina nemalonius kvapus.

 

 

Sveika karvė - geras pienas

 

Šiuolaikinei pieninei galvijininkystei reikalingi aukšto produktyvumo gyvuliai. Rentabili pieno gamyba priklauso nuo dviejų tarpusavyje tampriai susijusių veiksnių:

- stambiųjų ir koncentruotų pašarų maistinių medžiagų optimalaus išnaudojimo

- geros galvijų sveikatos tokiomis sąlygomis

 

Sveiki jaunikliai

 

Imuniteto stiprinimas

Galvijų jauniklių sveikata ir gyvybingumas glaudžiai siejasi su šiuolaikinės galvijininkystės sąlygomis ir ypatumais.

Vaisiaus vystymosi laikotarpiu ir per krekenas jaunikliams perduodamas imunitetas gali būti nepakankamas, todėl dažnai kyla virškinimo problemų, gyvuliukai būna apatiški, neturi apetito.

Galvijų jauniklių sveiko auginimo išlaidos yra nemenka našta ūkiui, ypač kai išlaidos intervencinės ir orientuotos į simptomų pašalinimą.

Ekonomiškai efektyvus sprendimas yra profilaktinės priemonės. Todėl rekomenduojame profilaktiškai naudoti probiotikus, pagamintus pagal EM® technologiją.

 

 

Siloso stabilumas garantuoja gyvulininkystės efektyvumą

 

Siloso paruošimas - daug pastangų reikalaujantis ir kruopštus procesas.

Norint pasiekti aukštus siloso kokybės rodiklius, svarbu nustatyti optimalius derliaus nuėmimo terminus ir tinkamas technologijas, kruopščiai susmulkinti ir supresuoti silosuojamą masę per trumpiausią įmanomą laiką bei kuo greičiau sudaryti anaerobines sąlygas. Pradėjus pašaru šerti gyvulius, svarbu tinkamai jį paimti iš saugyklų, kad kuo mažesnis saugykloje likusio siloso paviršius susiliestų su oru.

Siloso ruošimo procese padarytos technologinės klaidos visada atsiliepia siloso kokybei ir tiesiogiai sąlygoja mažesnį gyvulininkystės efektyvumą.

 

 

EM® technologija: Ekonomiškos srutos

 

Gyvulininkystės ūkiuose susidarančios srutos yra populiariausios organinės trąšos. Vienok norint jas pilnai panaudoti, reikalingos didžiulės išlaidos nuostolių nepatiriančioms perdirbimo technologijoms.

Viena iš didžiausių problemų yra srutų nehomogeniškumas, kuris pasireiškia maurų sluoksnio ir nuosėdų formavimusi. Tirpalas yra maurų ir nuosėdų puvimo rezultatas.

Srutų kaupimo ir perdirbimo metu netenkama didelio azoto kiekio; tai labai brangu ir apmaudu. Gyvulininkystės ūkiai tikisi sumažinti maistinių medžiagų praradimą, tiesiogiai susijusį su kvapiųjų dujų išsiskyrimu. Be to, šios dujos turi neigiamą poveikį gyvūnų gerbūviui, tuo pačiu pablogina veisimo efektyvumą.

Srutos ir kitos organinės trąšos labai dažnai perneša ligų sukėlėjus, pvz., salmoneles arba E. coli į dirvožemį, o tai gali sukelti mikrobiologinį dirvožemio, augalijos ir gyvūnijos užterštumą.

 

EM - ideali apsauga nuo toksinų

 

Mikotoksinai yra kenksmingų mikroorganizmų medžiagų apykaitos produktai, darantys neigiamą poveikį gyvuliams, įskaitant patogeninį poveikį. Nepageidaujamais mikroorganizmais užteršto pašaro problema siejasi ne tik su žalingu mikotoksinų poveikiu gyvuliams, bet ir brangiais pašaro - patogeninių mikroorganizmų dauginimosi terpės - maistinės vertės nuostoliais.

Gyvulių augintojai patiria ženklių nuostolių dėl mikotoksinais užteršto pašaro.

Šiais toksinais užteršto pašaro poveikis greičiausiai pasireiškia monogastriniams gyvuliams, ypač kiaulėms ir naminiams paukščiams. Ilgą laiką vartojant mikotoksinais užterštus pašarus, neigiamas poveikis pasireiškia ir atrajotojų sveikatingumui ir produktyvumui.